Finansowanie


W swojej ofercie posiadamy wygodne formy finansowania. Kredyt przygotowany specjalnie pod fotowoltaikę z oprocentowaniem rocznym 4,2 % bez żadnych dodatkowych opłat z okresem spłaty do 120 miesięcy. Można założyć, że rata kredytu pokrywa się z obecnym rachunkiem za prąd – zatem nic się nie zmienia. A po jego spłacie inwestor staje się niezależny energetycznie.

Z dniem 1 stycznia 2019 r. w życie weszły nowe regulacje. Zakładają one wprowadzenie ulgi podatkowej na zakup materiałów, urządzeń i usług związanych z termomodernizacją. Do nich zaliczają się również instalacje fotowoltaiczne. Podatnik będący właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego ma prawo odliczyć od podstawy obliczenia podatku wydatki poniesione w roku podatkowym na materiały budowlane, urządzenia i usługi, związane z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w tym budynku. W ramach nowej ulgi podatkowej, można odliczyć od dochodu przez trzy lata nawet 53 tys. zł.

Płatnicy podatku rolnego mogą skorzystać z ulgi inwestycyjnej.
Ulga inwestycyjna przyznawana jest po zakończeniu inwestycji i polega na odliczeniu 1/4 kwoty poniesionej na inwestycję od należnego podatku rolnego. Jest to 25% ulgi od nakładów inwestycyjnych, które są udokumentowane rachunkami.

finansowanie

Potencjalni klienci
klient@direct4energy.pl

Praca i współpraca
praca@direct4enery.pl

Biuro
biuro@direct4energy.pl

Scroll Up