Prąd i gaz


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dostarczania energii elektrycznej i gazu. Naszym celem jest indywidualne dobranie oferty dla każdego klienta. Dlatego współpracujemy tylko z doświadczonymi oraz odpowiedzialnymi markami w tych obszarach.

Ceny energii rosną, zabezpiecz je

W ostatnim czasie obserwujemy dynamiczne wzrosty cen z miesiąca na miesiąc. Sytuacja nie dotyczy jedynie Polski, ale całej Europy. Podobne trendy można zauważyć w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Czechach. Wzrosty cen powoduje wiele czynników jak drożejące surowce (ceny węgla w Rotterdamie na 2019 wzrosły o ponad 30 proc. od marcowego dołka) oraz wzrost cen tzw. praw do emisji CO2, które są prawie 5 razy droższe niż w ubiegłym roku. Najlepszą metodą na zabezpieczenie klientów przed zachodzącymi zmianami jest jak najszybsze podpisanie długoterminowej umowy z gwarancją stałej ceny przez cały okres jej trwania.

Europejski rynek energii elektrycznej zaprojektowano w taki sposób, aby dopuszczał możliwość konkurowania, dając klientom możliwość wyboru najlepszego produktu oraz najwyższej jakości obsługi. W Polsce rynek dla klientów biznesowych otwierał się systematycznie. Pełne otwarcie nastąpiło 1 lipca 2007 r. Wprowadzona zasada TPA (z ang. third-party access) daje możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy energii elektrycznej oraz gazu, co pozwala zaoszczędzić nawet 20% na otrzymywanych rachunkach.

Potencjalni klienci
klient@direct4energy.pl

Praca i współpraca
praca@direct4enery.pl

Biuro
biuro@direct4energy.pl

Scroll Up