O nas


Jesteśmy firmą działającą w sprzedaży D2D i B2B od 2000 roku. Wszystkie nasze działania wynikają z pasji jaką mamy do sprzedaży bezpośredniej oraz z chęci rozwijania naszego biznesu i ludzi którzy z nami pracują. Mamy ogromną wiedzę dotyczącą technik sprzedaży, produktów które sprzedajemy a mimo to nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby nadążać za zmieniającymi się trendami.

Polska energetyka oparta jest w 80% na węglu. Krajowe złoża tego surowca wyczerpują się. Rośnie presja na ochronę środowiska i walkę z globalnym ociepleniem. Odejście od węgla to konieczność miliardowych inwestycji w sektorze energetyki włącznie z budową elektrowni atomowych. Skutkiem tego ceny energii rosną i będą rosnąć.

Nie mamy wpływu na wzrost cen ale możemy podjąć działania prowadzące do obniżania kosztów energii. Proponujemy inwestowanie we własne źródła energii odnawialnej. Możemy również zaoferować zmianę dostawcy energii, wraz z umową na czas określony z gwarantowaną ceną energii.

Jesteśmy zdeterminowani, aby zmieniać rachunki za energię elektryczną oraz gaz naszych Klientów oraz rynek energetyki odnawialnej w Polsce.

Wszystkie osoby z nami pracujące bądź współpracujące otrzymują od nas wiedzę oraz nasz know-how z zakresu sprzedaży D2D i B2B. Bardzo dbamy o profesjonalizm, tak aby nasi klienci czuli że są w rękach prawdziwych fachowców, którzy potrafią dobrać indywidualne rozwiązania dla każdego z nich.

Wspieramy naszych klientów w zarządzaniu kosztami energii elektrycznej i gazu. Optymalizujemy koszty działania firm i budujemy niezależność energetyczną poprzez instalację nowoczesnych, niezależnych źródeł energii elektrycznej takich jak panele fotowoltaiczne.

Potencjalni klienci
klient@direct4energy.pl

Praca i współpraca
praca@direct4enery.pl

Biuro
biuro@direct4energy.pl

Scroll Up