DIRECT4ENERGY - MISJA

Dostarczamy konkurencyjne rozwiązania
w zakresie energii elektrycznej i gazu, które
są dostosowane do aktualnych potrzeb rynku.

Optymalizujemy koszty, które ponoszą nasi Klienci, aby mogli skoncentrować się na prowadzeniu biznesu.

Dbamy o najwyższe standardy obsługi,
łącząc to z aktywnym wspieraniem rozwoju zawodowego naszych pracowników.

DIRECT4ENERGY - WIZJA

Naszym celem jest, aby każda firma w Polsce mogła polegać na wiedzy i długoterminowym wsparciu Direct4Energy.

Zależy nam na tym, żeby polskie firmy miały dostęp do zielonej i ekonomicznie opłacalnej energii.

Dążymy do wyznaczania standardów w obsłudze Klienta, gdzie podstawą relacji jest zaufanie
i poczucie bezpieczeństwa.

O NAS

Sprawdź, co nas wyróżnia

Jesteśmy liderem w sprzedaży prądu i gazu w Polsce. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w optymalizacji kosztów energii elektrycznej oraz gazu dla Klientów biznesowych. Zapewniamy fachowe doradztwo energetyczne i kompleksową opiekę w trakcie trwania współpracy. Ciągle doskonalimy jakość naszych usług i poszerzamy swoją ofertę, aby sprostać potrzebom naszych Klientów.

KAMIENIE MILOWE DIRECT4ENERGY

Zaufanie budowane doświadczeniem

0

Lata doświadczenia

0

Biur w Polsce

0

Umów w miesiącu

0

Podpisanych umów

0

Zadowolonych Klientów


NASZE PASJE

W Direct4Energy wierzymy, że sukces rodzi się z pasji. Nasze zainteresowania wykraczają poza branżę energetyczną. Angażujemy się w promowanie aktywnego stylu życia i wspieramy sport. Dzięki temu pielęgnujemy naszą misję kreowania inspirujących historii i mamy swój wkład w sukcesy klubów piłkarskich – Siarki Tarnobrzeg i Hutnika Warszawa oraz lekkoatletki Mai Chamot i żużlowca Kuby Wojtyńki. 

Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg to klub z bogatą historią
i wieloma osiągnięciami na swoim koncie. Poprzez nasze wsparcie chcemy przyczynić się do dalszego rozwoju piłki nożnej w regionie Tarnobrzega i inspirować młode talenty
do uprawiania sportu. Każde zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg to dla nas powód do dumy!

#227240 (1)

Kuba Wojtyńka

Kuba Wojtyńka zachwyca kibiców Unii Leszno swoimi występami na torze żużlowym. Talent i determinacja to jego przepis na sukces. Kariera Kuby jest dziś inspiracją dla młodego pokolenia sportowców. Cieszymy się, że jesteśmy częścią jego teamu i trzymamy kciuki za rozwój kariery!

Hutnik Warszawa

Hutnik Warszawa to symbol stolicy i ważny element sportowej tradycji miasta. Cieszy nas współpraca z klubem, który od wielu lat wzbudza tyle emocji. Wierzymy
w potencjał klubu i jesteśmy pewni, że nasza współpraca przyniesie wiele wspólnych sukcesów, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Direct4Energy sponsorem Mai Chamot

Maja Chamot

Maja Chamot dzięki talentowi i wyjątkowej sile woli dwa razy zdobyła mistrzostwo Polski w skoku o tyczce. Jest dziś wzorem dla młodych lekkoatletów, udowadniając, że z pasją i wytrwałością można osiągnąć zamierzony szczyt. Wspieramy ją na drodze do kolejnych sukcesów..

 

Elit Liga

W Direct4Energy mamy własną drużynę piłkarską, która skupia pasjonatów sportu. Nasz zespół regularnie rozgrywa mecze w Elit Lidze. Spotkania na boisku to dla nas okazja do zdrowej rywalizacji oraz doskonały sposób na integrację i promowanie aktywnego trybu życia wśród pracowników.

SKONTAKTUJ SIĘ

Telefonicznie

Mailowo