Dzielimy się dobrem

W Direct4Energy wierzymy, że sukces rodzi się z pasji. Nasze zainteresowania wykraczają poza branżę energetyczną. Angażujemy się w promowanie aktywnego stylu życia i wspieramy sport. Dzięki temu pielęgnujemy naszą misję kreowania inspirujących historii i mamy swój wkład w sukcesy klubów piłkarskich – Siarki Tarnobrzeg i Hutnika Warszawa oraz lekkoatletki Mai Chamot i żużlowca Kuby Wojtyńki. 

Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg to klub z bogatą historią
i wieloma osiągnięciami na swoim koncie. Poprzez nasze wsparcie chcemy przyczynić się do dalszego rozwoju piłki nożnej w regionie Tarnobrzega i inspirować młode talenty
do uprawiania sportu. Każde zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg to dla nas powód do dumy!

#227240 (1)

Kuba Wojtyńka

Kuba Wojtyńka zachwyca kibiców Unii Leszno swoimi występami na torze żużlowym. Talent i determinacja to jego przepis na sukces. Kariera Kuby jest dziś inspiracją dla młodego pokolenia sportowców. Cieszymy się, że jesteśmy częścią jego teamu i trzymamy kciuki za rozwój kariery!

Hutnik Warszawa

Hutnik Warszawa to symbol stolicy i ważny element sportowej tradycji miasta. Cieszy nas współpraca z klubem, który od wielu lat wzbudza tyle emocji. Wierzymy
w potencjał klubu i jesteśmy pewni, że nasza współpraca przyniesie wiele wspólnych sukcesów, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Direct4Energy sponsorem Mai Chamot

Maja Chamot

Maja Chamot dzięki talentowi i wyjątkowej sile woli dwa razy zdobyła mistrzostwo Polski w skoku o tyczce. Jest dziś wzorem dla młodych lekkoatletów, udowadniając, że z pasją i wytrwałością można osiągnąć zamierzony szczyt. Wspieramy ją na drodze do kolejnych sukcesów..

 

Elit Liga

W Direct4Energy mamy własną drużynę piłkarską, która skupia pasjonatów sportu. Nasz zespół regularnie rozgrywa mecze w Elit Lidze. Spotkania na boisku to dla nas okazja do zdrowej rywalizacji oraz doskonały sposób na integrację i promowanie aktywnego trybu życia wśród pracowników.