Wspieramy polską lekkoatletkę. Direct4Energy sponsorem Mai Chamot

Determinacja, zaangażowanie i nieprawdopodobny talent. Tak w dużym skrócie można opisać Maję Chamot, polską tyczkarkę ze sporymi osiągnięciami na koncie. Ma zaledwie 20 lat, a już kilkukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski kategorii juniorów (U18, U20, U23) i dwa wicemistrzostwa w kategorii seniorów. Maja zajmuje także wysokie lokaty na arenie międzynarodowej. W Direct4Energy cenimy jej pasję, dlatego postanowiliśmy ją wspierać w drodze po kolejne sukcesy!

Direct4Energy sponsorem tyczkarki Mai Chamot.

W miniony weekend (17-18 lutego), podczas 68 PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu, Maja zdobyła złoty medal kategorii U23 i srebro w kategorii seniorów. Dzięki regularnym treningom i ciężkiej pracy od ponad 10 lat jej kariera dynamicznie się rozwija.

Direct4Energy x Maja Chamot

W Direct4Energy jesteśmy pełni podziwu osiągnięć Mai. Podzielamy jej energię, doceniamy jej sukcesy i zaangażowanie. Stąd decyzja, by wspierać karierę tyczkarki. Wierzymy, że dzięki temu Maja będzie mogła realizować swojej sportowe ambicje i stanie się inspiracją dla innych młodych sportowców.

Sponsoring Mai to przede wszystkim inwestycja w przyszłość polskiego sportu. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej współpracy Maja będzie kontynuować swój rozwój i realizować swoją pasję.

Razem z nami kibicuj Mai! Zachęcamy też do śledzenia jej sportowych wyczynów na Instagramie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *